Neler yeni

Bilgilendirme

http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

ÜYE OL WhatsApp Destek

Yardım Lüften

Burak.1

Yeni Üye
Katılım
11 Şub 2018
Mesajlar
2
Beğeniler
0
#1
Değerli hocalarım, üniversitedeki ödevim için "Pandomim, Öyküleştirme, Kelime Havuzundan Seçerek Yazma" tekniklerini kullanabileceğim bir metin önerebilir misiniz acaba? Çok sevinirim :)
 
Katılım
5 Kas 2017
Mesajlar
11
Beğeniler
6
#2
bahar mevsimindeyiz. kelime havuzundan seçip yazmak için tam uygun. gök gürültüsü, şimşek, tomurcuk, ot kokusu, erik, lale halısı... bu kelimeleri salık verebilirm :)
 

Burak.1

Yeni Üye
Katılım
11 Şub 2018
Mesajlar
2
Beğeniler
0
#3
Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum sayın hocam. Evet biz de "Bilim ve Teknoloji" ya da "Doğa ve Evren" temalarından bir metin düşünüyorduk. Dediğiniz tarzda kelimelerin olduğu bir metin arayacağım. Tekrar teşekkürler
 
Üst Alt