• http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

    Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

    Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

Duyuru Üyelikte Sorun Yaşayan Kullanıcılarımıza...

Öne çıkanlar

Mustafa AYGÜN

Administrator
Yönetici
#1
www.turkcedersi.gen.tr sitesindeki üyelikleriniz sıfırlanmıştır. Eski kullanıcı adınızla ve şifrenizle giriş yapmanız mümkün değildir. Bu sebeple yeniden üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız: http://turkcedersi.net/forum/index.php?login/login

Aktivasyon mailleri "Spam" veya "Gereksiz" klasörüne düşebilir. Kontrol ettiğinizde mail yine gelmemişse iki yöntemle üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz:


Yöntem 1: Kullanıcı adınızı ve kullanmak istediğiniz şifrenizi mustafaaygun@gmail.com adresine mail ile atabilirsiniz.

Yöntem 2: 0532 644 67 88 numaralı telefona mailinizi, kullanıcı adınızı ve kullanmak istediğiniz şifrenizi SMS veya WhatsApp yoluyla gönderebilirsiniz.
 
Son düzenleme: