Neler yeni

Bilgilendirme

http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

ÜYE OL WhatsApp Destek

UFUK SARI TÜRKÇE DENEMELERİ

ufuksarı1979

Çalışkan Üye

Ekli dosyalar

Hocam kargo ücretini biz karşılasak bizim okulumuza da örnek gönderimi sağlar mısınız? (Trabzon/Düzköy/Alazlı Ortaokulu)

kozal

Yeni Üye
Hocam 7.sınıflarla ilgili çalışmalarınıza ulaşamıyoruz bu yıl.Bununla ilgili çalışmalarınızı da merakla bekliyoruz...

nur

Yeni Üye
Sayın Hocam, öncelikle tebrik ederim. Hayırlı olsun. Diğer illere dağıtımı yapıldı mı acaba? 46 öğrencim var ve almak istiyorum, Konya'da nereden temin edebilirim? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

mersinl

Yeni Üye
Sayın hocam siteye üye olup sipariş vermek istedim fakat üyeliğiniz pasif durumda diye bir uyarı veriyor.İlgilenirseniz sevinirim.

gamzexx

Yeni Üye
Hocam elinize sağlık. Sorudaki "bayan" ifadesi hitap için kullanılır ki siz cinsiyet ifadesi şeklinde kullanmışsınız. Bunun yerine doğru cinsiyet ifadesi "kadın" kullanılmalıdır.

ufuksarı1979

Çalışkan Üye
Hocam elinize sağlık. Sorudaki "bayan" ifadesi hitap için kullanılır ki siz cinsiyet ifadesi şeklinde kullanmışsınız. Bunun yerine doğru cinsiyet ifadesi "kadın" kullanılmalıdır.
Teşekkürler hocam. Daha kibar olsun diye yazmıştım. Kadın biraz itici geliyor insanlara

Üst Alt