• http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da [email protected] ‘a mail atarak yardım alabilirler.

Türkçe dersi için nasıl bir ürün tercih ediyorsunuz?

Öne çıkanlar

• 8. Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem
    Mustafa AYGÜN Mustafa AYGÜN
    8 . Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem'in Özellikleri * Sistem değişikliğinden sonra sıfırdan yazılmıştır. * "Sözel Mantık" konusu, sınıf düzeyine uygun bir şekilde kitaba eklenmiştir. * 1'e 3'lü, 1'e...
  • 7. Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem
    7 . Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem'in Özellikleri * Sistem değişikliğinden sonra sıfırdan yazılmıştır. * "Sözel Mantık" konusu, sınıf düzeyine uygun bir şekilde kitaba eklenmiştir. * 1'e 3'lü, 1'e...
  • 6. Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem
    6 . Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem'in Özellikleri * Sistem değişikliğinden sonra sıfırdan yazılmıştır. * "Sözel Mantık" konusu, sınıf düzeyine uygun bir şekilde kitaba eklenmiştir. * 1'e 3'lü, 1'e...
  • 5. Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem
    5 . Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem'in Özellikleri * Sistem değişikliğinden sonra sıfırdan yazılmıştır. * "Sözel Mantık" konusu, sınıf düzeyine uygun bir şekilde kitaba eklenmiştir. * 1'e 3'lü, 1'e...
  • Ölçen Arı 8 Türkçe Soru Bankası Satışa Sunulmuştur - 24.09.2018
    Ölçen Arı 8. Sınıf Türkçe Soru Bankası Yeni Nesi Sorular Sözel mantık soruları, 1'e 3'lü ve 1'e 4'lü sorularla zenginleştirilmiştir. Çözerken Öğretir Her soru belirli bir sistem çerçevesinde...

Türkçe dersi için nasıl bir ürün tercih ediyorsunuz?

• Konu anlatımı, etkinlikler ve sorulardan oluşan kaynakları...

• Akıllı defter tarzında olan kaynakları...

• Soru bankalarını...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Aslında alınan kaynağı birazda sınıf belirliyor.5.sınıflarda etkinlik tarzında kitaplar kullanılırken,diğer sınıflarda soru ve konu tekrarı olan kitaplar daha çok işe yarıyor.

Genellikle poster tarzında -mümkünse karikatürlerle süslenmiş -konu anlatımı olan ve soruları hemen konu anlatımından sonra gelen kitaplar tercihimdir.

ÖzAlp

Moderator
Yönetici
Etkinlik+ Test
Konu anlatımlı kitaplar ve akıllı defterleri çok tercih etmiyorum.
Örneğin fiilimsiler konusunda bir sayfada 20-25 cümle ile isim fiilleri bulduracak bir etkinlik...
Hemen arkasından sadece isim fiil ile ilgili test.
Üçünün sonunda fiilimsi karma etkinlik ve karma test.
On sayfada neredeyse 300 cümle incelemesi.
Hayalimdeki kitap:D
Bu arada sizin kitaba hala ulaşamadık hocam.
Haftaya gidip kendim alacağım kırtasiyeden.

Bi Not Yay. güzel bir akıllı defter yapmış, geçenlerde gördüm. Birçok işi bir araya getirmiş; yazı yazma, okuma, işaretleme, eşleştirme ve çoktan seçmeli maddeler. Etkinlik ağırlıklı akıllı defterlerden farklı. Beğendim.