Neler yeni

Bilgilendirme

http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

ÜYE OL WhatsApp Destek

ŞU DİNLEME VE İZLEME METİNLERİNİ...

hasanyasin

Aktif Üye
Derli toplu bulabileceğimiz bir yer var mı? Flaşımıza indirivesek...

Ozan_35

Aktif Üye
Dersimiz Atatürk videosu için EBA'ya girmiştim, geçen yılki 11 dakikalık videoyu ısrarlı aramalarıma rağmen bulamadım. Onun yerinde 4 dakikalık bir video vardı. O da eksik kaldığı için etkinliği yapamamıştık. Sonra yıkarıdaki siteye girmek istedim fakat bu kez de sayfa engellenmesiyle karşılaştım. Madem başka video sitelerine girişe izin vermiyorsunuz, kendi sayfanızdaki vidoları neden kırpıyorsunuz?

geç o metinleri geç geç geç...
Hiçbiri EBA da yok.Korsan sitelere de ben girmiyorum.Burası hariç :rolleyes:;)

hasanyasin

Aktif Üye
valla her işimiz derme çatma. ne diyordu alev alatlı: sovyetleri paçozluk batırdı. bizi de bekleyen en büyük tehlike bu -mış gibi yapmak.

Ozan_35

Aktif Üye
EBA çaptan düşmeye başladı. Yeni bir şey aramayı bıraktım, geçen yıl kullandıklarımı bu yıl bulamıyorum. Başka sitelerdeki video bağlantılarını açamıyorum. Hepsi yasaklı. Burada okullardan Twitter hesabı açmaları istendi, okuldan Twitter'a girilmiyor ki! Sorumluluğu bana verdiler, evden açtım. İçerik paylaşmak için eve gelmem gerekiyor. Okulun sosyal medya hesabına evden girebilmek... Bu çağda takdire şayan hareketler bunlar.

EBA çaptan düşmeye başladı. Yeni bir şey aramayı bıraktım, geçen yıl kullandıklarımı bu yıl bulamıyorum. Başka sitelerdeki video bağlantılarını açamıyorum. Hepsi yasaklı. Burada okullardan Twitter hesabı açmaları istendi, okuldan Twitter'a girilmiyor ki! Sorumluluğu bana verdiler, evden açtım. İçerik paylaşmak için eve gelmem gerekiyor. Okulun sosyal medya hesabına evden girebilmek... Bu çağda takdire şayan hareketler bunlar.

Okulca Troll olmak nasıl bir duygu olur ki.Çok merak ettim,bizim müdür de bunu istemeli bizden :(:( heşdekiniz ne hocam biz de tivitleyelim.
ortak heşdek mi açsak site olarak nedir.Hem bu kuş illetini herkes önemsiyor heralde. tüm müdür erkanı orda birbirini ritivitleyip menşınlaşıyorlarmışşşşş:confused::confused:

Ozan_35

Aktif Üye
Okulca Troll olmak nasıl bir duygu olur ki.Çok merak ettim,bizim müdür de bunu istemeli bizden :(:( heşdekiniz ne hocam biz de tivitleyelim.
ortak heşdek mi açsak site olarak nedir.Hem bu kuş illetini herkes önemsiyor heralde. tüm müdür erkanı orda birbirini ritivitleyip menşınlaşıyorlarmışşşşş:confused::confused:
Etiket açmak yasak. Öğrencilerin fotoğraflarını (mesela spor karşılaşmasında derece aldılar, toplu fotoğraf falan...) paylaşmak da yasak. İl ve İlçe MEM ile MEB takip edilecek, bu hesapların paylaşımları beğenilecek. Bakalım, ne paylaşayım diye düşünüyoruz şimdilik.

Etiket açmak yasak. Öğrencilerin fotoğraflarını (mesela spor karşılaşmasında derece aldılar, toplu fotoğraf falan...) paylaşmak da yasak. İl ve İlçe MEM ile MEB takip edilecek, bu hesapların paylaşımları beğenilecek. Bakalım, ne paylaşayım diye düşünüyoruz şimdilik.
Beni de beğenin hocam takipçi kasalım biraz :D bu nedir arkadaş yaa.BUnun üzerine tez yazılır.Acaba diğer ülkelerde bu şekilde bir sosyal medya çalışması yapılıyor mu çok merak ediyorum :D

Ozan_35

Aktif Üye
Beni de beğenin hocam takipçi kasalım biraz :D bu nedir arkadaş yaa.BUnun üzerine tez yazılır.Acaba diğer ülkelerde bu şekilde bir sosyal medya çalışması yapılıyor mu çok merak ediyorum :D
Başkasını takip etmek de yasak. Şaka değil. :)

İşin içine girince öğrendim ki bir sürü okul ve MEM hesabı var. MEM paylaşıyor; okullar beğeniyor, retweetliyor. Özgün bir şey paylaşan yok pek.

Üst Alt