• http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

    Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

    Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da [email protected] ‘a mail atarak yardım alabilirler.

Anket Sitemizi Kullanışlı Buluyor musunuz?

Sitemizin yeni hâlini kullanışlı buldunuz mu?


  • Kullanılan toplam oy
    330
  • Anket kapatılmış .

kubilayoral

Moderator
Yönetici
#6
Hocam giriş yapmış kullanıcılar için portal kısmındaki giriş yap ve kaydet butonları kaldırılıp profil butonları kullanılabilir. Wp rules menu tarzı bir eklenti ile yapılabilir.
 

Mustafa AYGÜN

Administrator
Yönetici
#12
Çok teşekkür ediyoruz. Çoğu üyemiz sitemizi kullanışlı bulmuş. Buna çok sevindim. Google dostu bir sistem yapmaya gayret ettik. Umarım Türkçe dersi için öğretmenlerimize yardımcı olabiliriz.
 
#16
BU SİTEYİ YILLARDIR TAKİP EDİYORUM. PAYLAŞIM YAPAN ARKAŞLARIMIZIN ELİNE SAĞLIK. SİTE YÖNETİCİSİNE DE TEŞEKKÜR EDERİM. DEĞİŞİMİ DESTEKLİYORUM. ZAMAN İÇİNDE DEĞİŞİM KAÇINILMAZDIR.
 
#17
Site hem tasarımıyla hem de üyeleriyle gayet kullanışlı. Mesleğine ilgi duyan, öğrencileri için emek harcayan, içerik üreten, paylaşan öğretmenler görmek mutluluk verici.