• http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

    Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

    Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

Anket Sitemizi Kullanışlı Buluyor musunuz?

Sitemizin yeni hâlini kullanışlı buldunuz mu?


  • Kullanılan toplam oy
    330
  • Anket kapatılmış .
#2
Biraz Daha şöyle derli toplu olursa daha iyi olabilir hocam.Menüler daha belirgin ve daha göz önünde olursa daha kullanışlı olabilir.Yine de çok güzel bir site emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
 

kubilayoral

Moderator
Yönetici
#6
Hocam giriş yapmış kullanıcılar için portal kısmındaki giriş yap ve kaydet butonları kaldırılıp profil butonları kullanılabilir. Wp rules menu tarzı bir eklenti ile yapılabilir.
 

Mustafa AYGÜN

Administrator
Yönetici
#12
Çok teşekkür ediyoruz. Çoğu üyemiz sitemizi kullanışlı bulmuş. Buna çok sevindim. Google dostu bir sistem yapmaya gayret ettik. Umarım Türkçe dersi için öğretmenlerimize yardımcı olabiliriz.
 
#16
BU SİTEYİ YILLARDIR TAKİP EDİYORUM. PAYLAŞIM YAPAN ARKAŞLARIMIZIN ELİNE SAĞLIK. SİTE YÖNETİCİSİNE DE TEŞEKKÜR EDERİM. DEĞİŞİMİ DESTEKLİYORUM. ZAMAN İÇİNDE DEĞİŞİM KAÇINILMAZDIR.
 
#17
Site hem tasarımıyla hem de üyeleriyle gayet kullanışlı. Mesleğine ilgi duyan, öğrencileri için emek harcayan, içerik üreten, paylaşan öğretmenler görmek mutluluk verici.