• http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da [email protected] ‘a mail atarak yardım alabilirler.

Şiir Dinletisi 21 Adet Fon

Öne çıkanlar

• 8. Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem
    Mustafa AYGÜN Mustafa AYGÜN
    8 . Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem'in Özellikleri * Sistem değişikliğinden sonra sıfırdan yazılmıştır. * "Sözel Mantık" konusu, sınıf düzeyine uygun bir şekilde kitaba eklenmiştir. * 1'e 3'lü, 1'e...
  • 7. Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem
    7 . Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem'in Özellikleri * Sistem değişikliğinden sonra sıfırdan yazılmıştır. * "Sözel Mantık" konusu, sınıf düzeyine uygun bir şekilde kitaba eklenmiştir. * 1'e 3'lü, 1'e...
  • 6. Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem
    6 . Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem'in Özellikleri * Sistem değişikliğinden sonra sıfırdan yazılmıştır. * "Sözel Mantık" konusu, sınıf düzeyine uygun bir şekilde kitaba eklenmiştir. * 1'e 3'lü, 1'e...
  • 5. Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem
    5 . Sınıf Akıllı Türkçe Atölyem'in Özellikleri * Sistem değişikliğinden sonra sıfırdan yazılmıştır. * "Sözel Mantık" konusu, sınıf düzeyine uygun bir şekilde kitaba eklenmiştir. * 1'e 3'lü, 1'e...
  • Ölçen Arı 8 Türkçe Soru Bankası Satışa Sunulmuştur - 24.09.2018
    Ölçen Arı 8. Sınıf Türkçe Soru Bankası Yeni Nesi Sorular Sözel mantık soruları, 1'e 3'lü ve 1'e 4'lü sorularla zenginleştirilmiştir. Çözerken Öğretir Her soru belirli bir sistem çerçevesinde...
Merhaba,
Bu sene yıl sonunda düzenlediğimiz şiir dinletisine ait gerek okumalar gerekse fondaki görsel ve işitse ögeler adına çok beğeni alan şiir dinletisine ait 21 adet arka plan videusunu youtube platformuna yükledim.
İlgili filmler öğrencilerin -ortalama- okuma hızına göre ayarlanmış ve şiirlerin içeriğine uygun görseller içeren filmlerdir. Uğraşmayayım diye internete baktığımda işime yarayacak pek bir şey bulamayınca iş başa düştü diyerek bilgisayar başına oturup hazırladığım ve hazırlarken saatler harcadığım her film gerek içerik ve görsellik uyumu açısından gerekse görsel kalite açısından eşsizdir...
NOT: İlgili videolar üzerinde değişiklik yapmak isteyen ve bilgisayardan anlayanlar bana özelden ulaşarak paylaştığım videoların hazırlandığı programa ve o programın zamanlama ayarlarını ve her türlü değişikleri yapabilecekleri şablon dosyalarını edinebilirler.
Fonların bulunduğu kanal aşağıdadır:

Son düzenleme:
Merhaba,
Bu sene yıl sonunda düzenlediğimiz şiir dinletisine ait gerek okumalar gerekse fondaki görsel ve işitse ögeler adına çok beğeni alan şiir dinletisine ait 21 adet arka plan videusunu youtube platformuna yükledim.
İlgili filmler öğrencilerin -ortalama- okuma hızına göre ayarlanmış ve şiirlerin içeriğine uygun görseller içeren filmlerdir. Uğraşmayayım diye internete baktığımda işime yarayacak pek bir şey bulamayınca iş başa düştü diyerek bilgisayar başına oturup hazırladığım ve hazırlarken saatler harcadığım her film gerek içerik ve görsellik uyumu açısından gerekse görsel kalite açısından eşsizdir...
NOT: İlgili videolar üzerinde değişiklik yapmak isteyen ve bilgisayardan anlayanlar bana özelden ulaşarak paylaştığım videoların hazırlandığı programa ve o programın zamanlama ayarlarını ve her türlü değişikleri yapabilecekleri şablon dosyalarını edinebilirler.
Güzel olmuş hocam; elinize, emeğinize sağlık.

Ankeda

Ankeda
Yönetici
Merhaba,
Emeginize saglik ve paylastiginiz icin de tesekkurler hocam...

Son düzenleme: