• http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da [email protected] ‘a mail atarak yardım alabilirler.

PROJE ve ders içi performans çizelgesi otomatik dağılımlı

Öne çıkanlar

• Tüm Dersler 5'li Deneme Seti Satışa Sunulmuştur.
    Mustafa AYGÜN Mustafa AYGÜN
    Tüm Dersler 5'li Deneme Seti Satışa Sunulmuştur. Yazarlar: Mustafa AYGÜN & Tayyar İNCEOĞLU Yayınevi: Arı Yayıncılık -...
  • Ölçen Arı 8. Sınıf 20'li Deneme Seti - 400 Soru
    Ölçen Arı 8. Sınıf 20'li Deneme Seti - 400 Soru MEB'in Örnek Sorularına Uygun Hazırlanmıştır. MEB'in yayımladığı örnek soru tipleri dikkate alınarak hazırlanmıştır. İlk 8 deneme birinci dönem...
  • Tübitak Bilim Fuarı Tişört - Şapka
    S Sinan SAYILIR
    Birbirinden farklı onlarca tasarımdan istediklerinizi seçebilirsiniz. Bilim fuarında projesi bulunan tüm branşlar için tişört tasarımlarımız mevcuttur. Tübitak Bilim Fuarı Tişört-Şapka...
  • Ölçen Arı 8 Türkçe Soru Bankası - Mustafa AYGÜN & Tayyar İNCEOĞLU
    Ölçen Arı 8. Sınıf Türkçe Soru Bankası Çözerken Öğretir Her soru belirli bir sistem çerçevesinde özel olarak hazırlanmıştır. Öğrenci soruyu çözerken aslında konuyu da öğrenir. Kazanım Odaklıdır...
YENİ SİSTEME GÖRE DÜZENLEDİM ARKADAŞLAR

Makro koruması kaldırıldı
otomatik dağılımlı

Yapmanız gereken sadece e okuldan hızlı not girişini açıp sınıf listesini notlarla beraber kopyalayın ve excel dosyasındaki "eokul " isimli gösterilen yere yapıştırın.

Notları kendisi dağıtıyor başka bir şeye gerek yok

Kolay gelsin

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

kubilayoral

Moderator
Yönetici
Paylaşım için teşekkür ederiz ama ben bu tarz uygulamaların zaten iyi durumda olmayan eğitim sistemimizi daha da yıprattığını düşünüyorum.

Orhan Hocam sınavlar ikiye düştüğü için artık çalışmıyor program.E okul bilgilerinde değişiklik yapıldı tabloda.Yeni haline çevirmeniz mümkün mü acaba? Teşekkürler.

Paylaşım için teşekkür ederiz ama ben bu tarz uygulamaların zaten iyi durumda olmayan eğitim sistemimizi daha da yıprattığını düşünüyorum.
Hocam ben ders içi katılım notlarını yıl boyunca Derse katılıma ,ödev yapmaya ve kitap okumaya göre çizelgeye kaydedip yıl sonunda da adil bir şekilde veriyorum.Vermiş olduğum O notları dağıtıyor bu çizelge. Bu hazırladığımız angarya niteliğindeki belge sadece yasak savmak için. Aksi takdirde her öğrenciyi bunca kritere göre değerlendirme imkanımızın olmadığı aşikar...

YENİ SİSTEME GÖRE DÜZENLEDİM ARKADAŞLAR

Makro koruması kaldırıldı
otomatik dağılımlı

Yapmanız gereken sadece e okuldan hızlı not girişini açıp sınıf listesini notlarla beraber kopyalayın ve excel dosyasındaki "eokul " isimli gösterilen yere yapıştırın.

Notları kendisi dağıtıyor başka bir şeye gerek yok

Kolay gelsin
DOSTUM 25'TEN FAZLA ÖĞRENCİ GİRDİK Mİ BOZULUYOR

HOCAM sadece proje girişinde değişiklik oluyor diğer dosyalar düzenlenmiyor.
DOSTUM 25'TEN FAZLA ÖĞRENCİ GİRDİK Mİ BOZULUYOR
Hocam sadece proje kısmında değişiyor performanslarda bir değişiklik olmuyor.Yine de teşekkürler.
tekrar düzenledim arkadaşlar