Neler yeni

Bilgilendirme

http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

ÜYE OL WhatsApp Destek

Konu Anlatımları ve 180 Tane Çalışma Kağıdı

fmc

Yeni Üye
Allah razı olsun hocam. Harika bir çalışma olmuş. Çok işime yarayacak böyle kapsamlı bir şey arıyordum uzun zamandır.;)

UNAL

Aktif Üye
Peygamber Efendimiz (S.A.V.) diyor ki ‘‘Kolaylaştırınız, zorlaştırmayınız; müjdeleyiniz, nefret ettirmeyiniz!’’ Hocalarım derslerinizde sizlere kolaylık sağlayabildiysem çok sevinirim. Teşekkür ederim beğenileriniz ve yorumlarınız için. Allah (C.C.) razı olsun :)

Hocalarım, 2 sene süren bir çalışmadır. Siz değerli hocalarımın paylaştığı etkinliklerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. İnşallah, vatanıma, milletime bir faydam olur.
Hocam "Önsöz" ünden "Sonsöz" üne kadar mükemmel olmuş. Emeğine sağlık. Allah razı olsun.

seydi01

Yeni Üye
HOCAM ELLERİNİZE SAGLIK ÇOK DEĞERLİ BİR ÇALIŞMA YAPMIŞŞINIZ HAKKINIZI HELAL EDİNİZ.

UNAL

Aktif Üye
Daima, halka hizmetin Hakk'a (C.C.) hizmet olduğuna inandım ve benim gibi bu görüşe sahip hocalarımın sayesinde de bu kitabı derleyebildim. Sayın hocalarım yorumlarınız ve beğenileriniz için çok teşekkür ederim. Varsa bir hakkım helal olsun :)

UNAL

Aktif Üye
Rica ederim hocam, faydalı olabildiysem sevinirim. Yorumunuz için de ben teşekkür ederim.

UNAL

Aktif Üye
İlkokuldayken “Bin Kişinin Yaptığı Pasta’’ isimli bir hikâye okutmuştu öğretmenimiz. Hikâye de bir aile, çocuklarına diyor ki “Sana yarın bin kişinin hazırladığı bir pasta yedireceğiz.” Çocuk heyecandan sabaha kadar uyuyamıyor. Aklından “Bin kişinin yaptığı pasta ne kadar da büyüktür kim bilir?” diye geçiriyor. Sabah çocuğun önüne meyveli bir pasta konduğunda çocuk hayal kırıklığına uğruyor. Çünkü bu pastanın diğer pastalardan hiçbir farklı özelliği yoktur. Çocuk “Bana neden yalan söylediniz?” diye sitem edince ailesi de “Biz sana yalan söylemedik, bu pastanın ununu elde etmek için şu kadar çiftçi, şu kadar değirmenci; meyvelerini elde etmek için şu kadar çiftçi, şu kadar manav… İşte tuz, yağ, şeker vb. için şu kadar kişi çalıştı.“ derler. Ben de işte bu kitabı derlerken sağ olun, var olun siz Değerli Hocalarım’ın paylaşımları ile yazdım. Bu kitap da yüzlerce insanın emeği var. Eğer varsa hakkım Helâl Olsun. Öğrencilerinizin de beğenmesine sevindim. Yorumlarınız için de hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Sayın Hocalarım. :)

Üst Alt