• http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

    Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

    Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da [email protected] ‘a mail atarak yardım alabilirler.

farklı film önerileri

#1
Arkadaşlar seminerde veya tatilde izlenebilcek Meb listesinin dışında farklı ,etkileyici film önerileriniz var mıdır acaba?
 

Ankeda

Ankeda
Yönetici
#7
Klasiklerimden : Al Pacino'nun bütüüüün filmleri... En başta : Scarface, Kadın Kokusu, Köstebek, Carlito'nun Yolu, Şeytanın Avukatı, Büyük Hesaplaşma...ve diğerleri... Yani hepsini izlemişimdir... Bir de tabi ki Nicolas Cage- J.Travolta' dan Face to Face .... Sonra efsanelerden J. Nicholson'un Guguk Kuşu, A. Hopkins'ten Hannibal ve bunlardan başka tabi ki Testere serisi ;) vs o kadar cok ki yazamadım...İlk aklıma gelenler bunlar :)
 
Son düzenleme:

Ankeda

Ankeda
Yönetici
#9
Yaa asıl kaç kere izlediğim "The Green Mile-Yeşil Yol" filmi var onu yazmayı unutmuşum... :( Ve gecen senelerde sanırım 5-6 yıl olmuştur; efsane karakter dev yürekli dev adam John Coffey'i canlandıran M. Clarke Duncan kalp krizinden öldü ve ben acayip üzüldüm buna yaa :confused::(
 
Son düzenleme:
#12
Belki izlemişsinizdir ama ben bu dönemin başında izledim gerçek bir hikayeden esinlenilerek kurgulanmış harika bir film "Özgürlük Yazarları" mutlaka izleyin derim.
 
#13
Filmler arasında öneri isteyen varsa itinayla yardımcı olabilirim. Aksiyondan maceraya, dramdan aşk filmlerine kadar her konuda çok fazla film izliyorum arkadaşlar. Akıllarda kalması adına en iyi unutulmaz filmler listesine denk gelmiştim. Açıkça dürüst olayım izlemediğim daha birçok film varmış.

Buradan sizlerde inceleyebilirsiniz: https://paratic.com/unutulmaz-efsane-filmler/

Her kategoride film izlediğim için bana da film önerisinde bulunabilirsiniz arkadaşlar.