• http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

    Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

    Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da [email protected] ‘a mail atarak yardım alabilirler.

Soru Bankası Etkinliklerle Türkçe Kitabı (Metin Bilgisi) - Kubilay ORAL - Ücretsiz!

kubilayoral

Moderator
Yönetici
#1
Benim göreve başladığım 2013 yılında internette pek etkinlik bulunmazdı. Kaynak eksiğimi gidermek için kendim için etkinlikler tasarlamaya başladım. Daha sonra bu etkinliklerin kitap haline getirilmesi gerektiğini düşündüm. Yaklaşık 3 ay boyunca tasarım ve içerikle uğraşarak ortaya 3 kitap çıkardım. 2014 yılından beri derslerde kullandığım etkinlik kitabının diğer Türkçe öğretmenleri ile paylaşılması gerektiğini düşündüm. Bunu önce ticari olarak yapmayı planladım. Ancak daha sonra ücretsiz olarak kitapları paylaşma kararı aldım.Dağıtım: Turkceci.Net - Kubilay ORAL

Kitabı İndir
 
Son düzenleme:
#3
Emeğinize sağlık hocam. Metin Bilgisi konulu kitabın bağlantısında yanlışlık var galiba, Anlam Bilgisi kitabı çıkıyor.
 

sk44

Yeni Üye
#13
Kubilay Hocam emeğinize sağlık, çok güzel ve çok özel çalışmalar olmuş. Ayrıca bunları paylaşarak herkesin kullanımına sunduğunuz için de teşekkürler :)