Neler yeni

Bilgilendirme

http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

ÜYE OL WhatsApp Destek

Etkinlik Etkinliklerle Türkçe Kitabı (Anlam Bilgisi) - Kubilay ORAL - Ücretsiz!

kubilayoral

Moderator
Yönetici
Katılım
12 Ocak 2018
Mesajlar
157
Beğeniler
1,812
#1
Benim göreve başladığım 2013 yılında internette pek etkinlik bulunmazdı. Kaynak eksiğimi gidermek için kendim için etkinlikler tasarlamaya başladım. Daha sonra bu etkinliklerin kitap haline getirilmesi gerektiğini düşündüm. Yaklaşık 3 ay boyunca tasarım ve içerikle uğraşarak ortaya 3 kitap çıkardım. 2014 yılından beri derslerde kullandığım etkinlik kitabının diğer Türkçe öğretmenleri ile paylaşılması gerektiğini düşündüm. Bunu önce ticari olarak yapmayı planladım. Ancak daha sonra ücretsiz olarak kitapları paylaşma kararı aldım.Dağıtım: Turkceci.Net - Kubilay ORAL

Kitabı İndir
 

sk44

Yeni Üye
Katılım
28 Eyl 2017
Mesajlar
9
Beğeniler
5
#8
Kubilay Hocam emeğinize sağlık, çok güzel ve çok özel çalışmalar olmuş. Ayrıca bunları paylaşarak herkesin kullanımına sunduğunuz için de teşekkürler:)
 

ramco005

Yeni Üye
Katılım
27 Eyl 2017
Mesajlar
12
Beğeniler
13
#10
Hocam emeğinize sağlık... Büyük emek var bu çalışmalarda , paylaştığınız için çok teşekkür ederim.
 
Üst Alt