Neler yeni

Bilgilendirme

http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

ÜYE OL WhatsApp Destek

8. sınıf Madalyonun İki Yüzü PARAGRAF VE MANTIK-MUHAKEME

MADALYONUN İKi YÜZÜ - 7 ve 8. Sınıf ÇIKTI
https://www.kitapisler.com/Gezegen-...lyonun-Mantik-Yuzu-Paragraf-Yuzu_40426.html#0
Madalyonun paragraf yüzü- Madalyonun mantık ve muhakeme yüzü
İçinde neler var ve eserin farkı ne?
-İki yüzü olan bir çalışma. Bir yüzü PARAGRAF, diğer yüzü MANTIK ve MUHAKEME.
- PARAGRAF renkli konu özeti ve soru çözme teknikleri
- Tüm soru tiplerinin yer aldığı test bölümü
- Son bölümde paragrafta sıkça karşılaşılan sözcükler yer almaktadır.
-Kazanimlara uygun yeni sistem soruları
- MANTIK ve MUHAKEME bölümünde ise bu tarz sorular nasıl çözülür, buna yer verdik. Test bölümünde ise tüm soru çeşitlerini örneklendirdik.
- Kitapta 1 metin 2 soru, 1 metin 3 soru, 1 metin 4 soru kalıplarına yer verdik. (Tüm çeşitler mevcut)
- Sayfa aralarına MADALYON BİLGİSi notlar koyarak mini tekrarlar olsun istedik. -Gezegen Yayınlarından temin edebilirsiniz.
Sayamadığım birçok şey bu kitapta. 7 ve 8. sınıflar içindir. Sınavda çıkacak 17 soru için bu kitabı çözdürmeniz faydalı olacaktır.
37267944_290932331648374_2915217676454330368_n.jpg 37301760_290932394981701_3598648149792522240_n.jpg

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

fkasva

Yeni Üye
Hayırlı olsun, kitap çok güzel çok hoş olmuş ama keşke soruların bir kısmını tonguç kitaplarından çalmasaymışsınız. Hayret edilesi bir durum.

mepol023

Çalışkan Üye
Ben de inceledim. Güzel bir çalışma olmuş. Sözel mantık sorularında hazırlanmış iyi ve emek verilmiş kitaplardan biri. Ben de tavsiye ederim arkadaşlar.

fkasva

Yeni Üye
Ben de inceledim. Güzel bir çalışma olmuş. Sözel mantık sorularında hazırlanmış iyi ve emek verilmiş kitaplardan biri. Ben de tavsiye ederim arkadaşlar.

Ya sorma ne emek gidin karşılaştırın, tek tek almışlar soruları. Zahmet edip takla da attırmamışlar, isimleri değiştirip hatta bazılarında resimler bile doğrudan çekip kullanmışlar helal olsun. Başkalarının emeklerini çalıp kazandığınız para haram olsun. Üç farklı hoca hazırlamış ama belliki aralarında çalgıcı var. Hangisi bilmem ama ahirette hesabını sorarlar. Beşinci baskı bir de. Ayıp ayıp.

mepol023

Çalışkan Üye
Sayın Hocam başka yerden aldıklarını bilmiyorum. Başkalarının emeğini çalmışlarsa tabiki yanlış. Özel değilse hangi kitaptan alıntı yapılmış. Ya da aynı soruları değiştirmişler.

fkasva

Yeni Üye
Sayın Hocam başka yerden aldıklarını bilmiyorum. Başkalarının emeğini çalmışlarsa tabiki yanlış. Özel değilse hangi kitaptan alıntı yapılmış. Ya da aynı soruları değiştirmişler.
Fırsat bulduğumda tek tek gösteririm de, tonguç kitaplarından (sözel mantık sayısal analiz, zoru bankası vb) alıp alıp eklemişler. Basım tarihlerine baktığımda tonguç daha eski. Gerekirse tonguç’a da haber ederim. İnsanların emekleri var ya hu, insan biraz ar eder.

Üst Alt