Neler yeni

Bilgilendirme

http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

ÜYE OL WhatsApp Destek

2023 EĞİTİM VİZYON RAPORU

ARKADAŞLAR ELİNDE RAPOR ÖRNEĞİ OLAN VAR MI?

Hocam vizyon belgesi okunup her branştan bir rapor isteniyor. Fakat okuduğum kadarıyla Türkçe temel eğitimde öncelikli olacak denmiş. Başka bir şey bulamadım. Hazırlayan varsa paylaşsa çok iyi olurdu. Ya da Türkçe ile ilgili neler olduğunu paylaşırsanız iti olurdu.

Son düzenleme:
İyi Çalışmalar ;

Vizyon belgenizi okudum,çok beğendim. Vizyon belgesinin ruhunu oluşturan 2023 misyonunun, eğitim öğretime ülkemizin her ferdinin entegre edilerek konvansiyonel bir başarı sağlanması adına olumlu buluyorum.

Saygılarımla
Bla Bla Bla :)

Al sana rapor hocam.

As
İyi Çalışmalar ;

Vizyon belgenizi okudum,çok beğendim. Vizyon belgesinin ruhunu oluşturan 2023 misyonunun, eğitim öğretime ülkemizin her ferdinin entegre edilerek konvansiyonel bir başarı sağlanması adına olumlu buluyorum.

Saygılarımla
Bla Bla Bla :)

Al sana rapor hocam.
aslında aynısı gönlümden geçiyor. adamlar sanki yazacağım rapordan sonra vizyon fikrini değiştirecek .Bu arada başka okuldan istemediler mi arkadaş

MEB 2023 AMAÇ:

NE KADAR ÖĞRENCİ İMAM HATİPLERDEN MEZUN OLMUŞ VE NE KADAR DİNDAR DAYATMA BİR SİSTEM İÇİNE ÇEKEBİLDİK ÇOCUKLARI.

GERİSİ BLA BLA BLA.
REHBER ÖĞRETMENLERİ SIRF BU NEDENLE TOPLANTIYA ÇAĞIRDILAR ARTIK YUH.
HEDEF 2023 GEÇMİŞ OLSUN YANİ.

SAYGILAR.

Üst Alt