Neler yeni

Bilgilendirme

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız mustafaaygun@gmail.com ‘a e-posta atarak yardım alabilirler.

ÜYE OL

Anket 2019 LGS Türkçe Sorularını Nasıl Buldunuz?

2019 LGS Türkçe Sorularını Nasıl Buldunuz?

• Ayırt edici sorulardı, çok beğendim.

Kullanılan: 306 57.6%
  • Sorular çok basitti, beğenmedim.

Kullanılan: 225 42.4%

• Kullanılan toplam oy
    531

Mustafa AYGÜN

Administrator
Yönetici
Anketimize katılır mısınız?

adost

Yeni Üye
Bakanlığın aczini gõrdūm. Sekiz örnek soru yayınla ,sonar da öğrencilerle fotokopi gönder.

hannur

Yeni Üye
Bir Türkçe öğretmeni olarak çok çalıştık.Sorular örnek soru formatındaydı fakat dikkat gerektiriyordu.Madem her konu çıkmayacak görsel yorumlama çıkacak neden konularda azalmaya gidilmiyor.Kolaydı yani çok kasmaya da gerek yokmuş.

yasind

Yeni Üye
8. sınıf öğrencilerinin girdiği bir sınav sorularının çoğunu 5. sınıf öğrencileri "rahatlıkla" çözebiliyorsa sorunun kalitesinden bahsedilebilir mi? Örneğin noktalama işaretinin konu anlatımını verip soruyu sormak nedir? İlkokuldan itibaren noktalama işareti öğretilmesine rağmen noktalama işaretini öğrenememişse (Bu kesinlikle sistem sorunudur.) bir zahmet nitelikli okula da gitmesin bu öğrenci.

metinsefa

Yeni Üye
arkadaşlar ve değerli hocalarım ellerinizden öperim türkçe soruları vardır a.b.c.d ve sosyal bilgiler soruları vardır a.b.c.d ve hayat bilgisi soruları vardır a.b.c.d. ve matematık problemleri toplama ve çıkartma vardır ev ödevlerim yardımcı olun lütfen bana haca nasip olursunuz amin tşkurler
sosyal bilgiler ve tarıh soruları cevapları indiyelim tşkurler indirme yeri olsun

Üst Alt