Neler yeni

Bilgilendirme

http://www.dersimizturkce.gen.tr ve http://www.turkcedersi.gen.tr sitelerinin birleşimi esnasında tüm üyelikler sıfırlanmıştır.

Sitemizdeki dosyaları indirebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız. (E-posta adresinize onay kodu geleceğinden geçerli bir e-posta adresi girmeyi unutmayınız.)

Üyelikte sorun yaşayan kullanıcılarımız 0532 644 67 88 ‘e SMS veya WhatsApp yoluyla ya da mustafaaygun@gmail.com ‘a mail atarak yardım alabilirler.

ÜYE OL WhatsApp Destek

Soru/Cevap 12 Mart programına dair yönetmelikle ilgili bir sorum var

Katılım
8 Şub 2018
Mesajlar
9
Beğeniler
2
#1
Merhaba Değerli Zümrelerim,
Okulumuzda salon vb yer yok, tüm kutlamaları bahçede yapıyoruz.
12 Mart programı için Mehmet Akif'in Hayatı ve İstiklal Marşı'nın tahlilini içeren videolardan oluşan yaklaşık 35-40 dakikalık bir program düşünüyoruz. Eğer böyle bir planlama yaparsam sınıfları gruplayıp 1.ders 5 lere 2.saat 6lara... şeklinde gösterim yapar daha etkili olmasını sağlayabilirim diye düşünüyorum. Zira soğukta bahçede ayakta olunca öğrenciler üzerinde çok da etki bıraktığına inanmıyorum.

Sormak istediğim şu:
Sosyal etkinlikler yönetmeliğini inceledim ama cevap alamadım.
12 Mart programında diğer resmi bayramlardaki gibi bayrak töreni (İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu) zorunluluğu var mı?Eğer böyle bir zorunluluk varsa ona göre planlama yapmayı düşünüyoruz da o yüzden sizlerden fikir almak istedim.

Şimdiden teşekkürler...
 

adost

Yeni Üye
Katılım
8 Eki 2017
Mesajlar
10
Beğeniler
4
#2
Öğretmenim akıllı tahtanız beyaz sınıflarda projeksiyon makïnanız bars dana kolay...
 
Üst Alt